KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12609129
nr 1260 9129
Carl August Johansson
(1863-1944), Sverige
Oljemålning, Gård i landskap. Signerad Carl Johansson, daterad -39. Olja på pannå, 31x42 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:39:50
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)